Volba přikrývky a polštáře

Můžeme výrobky členit podle ceny? Ano!   Ale jsou i jiné důležité faktory - vlastnosti které by měly být důležitější než cena..

Základní tři skupiny pro rozhodování výběru přikrývky a polštáře

Bio materiál

Dominujícím trendem u našich zakázníků je návrat k přírodním ekolologickým výrobkům. Toto je specifika nejenom našeho oboru. Je to výrazem touhy po zdravém životním stylu, po ekologickém přístupu s našemu životnímu prostředí. Je nás čím dále více těch kteří nelitují nést o málo vyšší náklady za cenu jak svého pohodlí, tak i svého názoru na svět, na to že svět chceme mít čistý a předat jej dalším generacím tak, aby nevzpomínaly na dobu ve které žijeme my jako na dobu, kdy došlo k zamoření světa.

Nejen z toho hlediska, ale i dlouhodobým používáním po generace jsou přírodní materiály TOP produkty v segmentu. Přírodní, ekologické lůžkoviny rozdělímedo dvou zákládních skupin peří a vlna.

Pro milovníky přírodních materiálů máme připraveny přikrývky z peří a ovčí vlny. Oba dva materiály mají celou řadu zdraví prospěšných vlastností, které oceníte nejen sami pro sebe, pro své blízké, ale také pro vaše nejmenší.

Péřové přikrývky jsou dokonale vzdušné, lehoučké a velice snadno se dokáží přizpůsobit vašemu tělu. Jsou určeny pro pohodlné spaní během celého roku. V zimních měsících vás příjemně zahřejí a naopak v letních měsících lehce zchladí. Přikrývky z peří jsou k dostání se třemi druhy výplně, péřovou, poloprachovou a prachovou. Pro maximální pohodlí nabízíme také péřové polštáře. Na péřovém polštáři a zachumlani do péřové peřiny budete spát jako Šípková Růženka a zaručeně se vám nebude chtít za žádnou cenu vylézt z postele.

Přikrývky z ovčí vlny mají vynikající termoregulační schopnosti. Snadno odvedou vlhkost z těla a tak zamezí přehřívání organismu či jeho prochladnutí. Umožňují předcházet vzniku alergií, jelikož je v nich obsažen lanolin, který chrání před bakteriemi a mikroorganismy. I k peřinám z ovčí vlny nabízíme příjemné polštáře z ovčí vlny, které si zamilujete.

4sleep

Zdravotní produkty

Antialergické produkty z naší kolekce nezaostávají ve svých vlastnostech za přírodními, jejich kladem je možnost čestějšího, jednoduššího čištění praním v běžné pračce. Máme v základu dva výrobky různící se povrchovým materiálem - jeho složením.

  • U výrobku MEDICAL je jako potah použitá tkanina směs bavlny a polyesteru a je u něj možnost praní při teplotě 90 stupňů Celsia.
  • U výrobku SCHON se jedná o potah z velmi jemné mikrofáze, což zvyšuje jeho luxzsní ráz. Možnost praní je na 60 stupňů Celsia.

U obou základních výrobků je třeba poznamenat, že při doporučených teplotách ošetřování dojde k plnohodnotnému vyčištění jak od prachových částic, tak i zárodků roztočů, taktéž jsou účinně odstraněny veškeré houbové zárodky (i při 60°C).

Cena

Pokud je z jakéhokoli důvodu hlavním rozhodovacím faktorem ekonomické hledisko, vězte, že u všech výrobků dbáme na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Tudíž i volba ovlivněná cenou je volba, která splňuje veškeré užitné a zdravotní požadavky kladené na výrobky tohoto oboru.

Jak na bolest páteře? čtěte víc...