Vaše preference, co se týče výběru druhu přikrývek a polštářů rozdělíme je do tří základních skupin:

  1. bio - ekologické  - dávám přednost přírodním, ekologickým výrobkům
  2. Zdravotní - antialergické - mám problém s alergiemi a proto hledám antialergické výrobky
  3. cena - ekonomické  - nechci prozatím moc investovat

BIO - ekologické přikrývky a polštáře

Dominujícím trendem u našich zákazníků je návrat k přírodním ekologickým výrobkům. Toto není specifika jenom našeho oboru. Je to výrazem touhy po zdravém životním stylu, po ekologickém přístupu s našemu životnímu prostředí. Je nás čím dále více těch, kteří nelitují vynaložit o málo vyšší náklady za cenu jak svého pohodlí, tak i svého názoru na svět, na to, že jej chceme mít čistý a předat jej dalším generacím tak, aby nevzpomínaly na dobu ve které jsme žili my jako na dobu, kdy došlo k zamoření světa.

Nejen z toho hlediska, ale i dlouhodobým používáním po generace jsou přírodní materiály TOP produkty v segmentu. Rozdělíme je do dvou základních skupin peří a vlna.

Pro milovníky přírodních materiálů máme připraveny přikrývky z peří a ovčí vlny. Oba dva materiály mají celou řadu zdraví prospěšných vlastností, které oceníte nejen sami pro sebe, pro své blízké, ale také pro vaše nejmenší.

Péřové přikrývky  jsou dokonale vzdušné, lehoučké a velice snadno se dokáží přizpůsobit vašemu tělu. Jsou určeny pro pohodlné spaní během celého roku. V zimních měsících vás příjemně zahřejí a  naopak  v  letních  měsících lehce  zchladí. Přikrývky z peří jsou  k dostání se třemi druhy výplně , péřovou,   poloprachovou  a  prachovou. Pro maximální  pohodlí nabízíme  také  péřové polštáře. Na péřovém polštáři a zachumlaní do péřové peřiny budete spát jako šípková Růženka a zaručeně se vám nebude chtít za žádnou cenu vylézt z postele.

Přikrývky z ovčí vlny mají vynikající termoregulační schopnosti. Snadno odvedou vlhkost z těla a zamezí tak přehřívání organismu či jeho prochladnutí. Umožňují předcházet vzniku alergií, jelikož je v nich obsažen lanolin, který chrání před bakteriemi a mikroorganismy. I k peřinám z ovčí vlny nabízíme příjemné polštáře z ovčí vlny, které si zamilujete.

Zdravotní - antialergické přikrývky a polštáře

- antialergické produkty z naší kolekce nezaostávají ve svých vlastnostech za přírodními, jejich kladem je možnost jejich častějšího, jednoduššího čištění praním v běžné pračce.

Máme v základu dva výrobky odlišující se povrchovým materiálem - jeho složením.

U výrobku MEDICAL je jako potah použitá tkanina směs bavlny a polyesteru a je u něj možnost praní při teplotě 90 stupňů Celsia.

U výrobku SCHON se jedná o potah z velmi jemné mikrofáze, což zvyšuje jeho luxusní ráz. Možnost praní je na 60 stupňů Celsia.

U obou základních výrobků je třeba poznamenat, že při doporučených teplotách ošetřování dojde k plnohodnotnému vyčištění jak od prachových částic, tak i zárodků roztočů, taktéž jsou účinně odstraněny veškeré houbové zárodky (i při 60°C).

Ekonomicky výhodné přikrývky a polštáře

Pokud je z jakéhokoli důvodu hlavním rozhodovacím faktorem ekonomické hledisko, Vězte, že u všech výrobků dbáme na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Tudíž i volba ovlivněná cenou je volba, která splňuje veškeré užitné a zdravotní požadavky kladené na tohoto druhu výrobky.

Související článek: polstare-a-prikryvky-vybirejte-promyslne