Svatební dary

Může se zdát, že svatebním darům do výbavy už odzvonilo. Pokud nechcete být další v řadě gratulantů jen s obálkou v ruce a raději zvolíte praktický tradiční dárek, vsaďte na kvalitní lůžkoviny pro pohodlný společný spánek novomanželů. Nebojte se být staromódní. Dříve se mohlo stát, že se na svatbě sešly čtyři sady hrnců a troje peřiny, ale v dnešní době budete s některým z těchto tradičních dárků určitě originální.

Pro život lehký jako peříčko

Dopřejte novomanželům luxus v podobě odpočinku v přikrývkách a polštářích z prachového peří. Péřové peřiny jsou léty a generacemi odzkoušené a stále se těší oblibě díky své lehkosti, vzdušnosti, pružnosti i dlouhé trvanlivosti. Ať už zvolíte péřový set WHITE, SILVER nebo GOLD, darujete vysoce komfortní svatební dar vyrobený z těch nejjemnějších frakcí draného husího peří, který v zimě příjemně zahřeje a v létě lehce zchladí. Jak vybrat vhodnou velikost? Dar, který se hodí nejen do výbavy domácnosti. Kvalita spánku ovlivňuje i kvalitu celého našeho života a co víc nevěstě a ženichovi přát, než kvalitní společný život v manželství.

Královsky ustláno

Dalším luxusním kouskem do výbavy společné domácnosti je bavlněné saténové povlečení v kombinaci s jersey prostěradlem. Spojení jemnosti, pevnosti, dlouhé životnosti a nižší mačkavosti dělá z tohoto ložního setu praktický a na údržbu nenáročný dar, který ale zároveň poskytne novomanželům pocit výjimečnosti a příjemně je zahalí od hlavy až po paty.

Pro společné lenošení

Pro společné chvíle u sledování filmů, čtení knih nebo posezení na terase je ideálním dárkem hřejivá, hebká a měkká deka. A přesně takové jsou deky OVEČKA/ BERÁNEK z mikrovlákna s hladkou sametovou úpravou. Deky se vyznačují výbornou kvalitou a stálostí, nežmolkují se a jsou vhodné i pro alergiky, takže se hodí pro každý manželský pár.

 

Pro pohodlí nejen v koupelně

Hebkost si díky vám mohou budoucí manželé dopřát i v koupelně. Zvolte jako svatební dar bambusové ručníky, které mají až 3x větší savost než běžné froté materiály a jsou velmi příjemné na dotek. Z praktického hlediska mají také řadu výhod. Bambusové vlákno je antibakteriální, protiplísňové a antistatické, je lehké a rychle schne. Hodí se nejen do společné domácnosti, ale také na cestování, sport a do wellness.

 

Pro potěšení a pro lepší život

Pokud si nejste úplně jistí, jakou výbavu už nevěsta s ženichem doma mají, nebo nevíte, jaký vzor či barva by se jim líbily, darujte jim místo peněz praktický dar na papíře. Pro tyto účely jsme připravili Dárkové certifikáty pro Váš lepší život.

 

Chcete nevěstu potěšit nějakou drobností místo květiny? Máme pro vás inspiraci na drobný dárek, který udělá radost nejen novomanželům. Darujte jim roztomilého plyšáka, díky kterému pak mohou předat kus společného štěstí někomu dalšímu - třeba dětem v nemocnici.