Rychleschnoucí ručníky a osušky

Rychleschnoucí ručník nebo rychleschnoucí osuška z mikrovlákna - antibakteriální povrchová úprava, vynikající nasákavost a rychlé schnutí  perfektní v koupelně i při cestování! 

Mikrovlákno - 100 x tenčí příze než lidské vlasy.             Schne 10x rychleji než běžný ručník.            Absorbuje 4,5x více vody v poměru k jeho hmotnosti.
Hmotnost 3x menší než bavlna na stejném povrchu.       Zabraňuje růstu bakterií, plísní a hub.          Nevytváří nepříjemný zápach,
snadno se udržuje.                                                        Kompaktní rozměry a hmotnost.                   Jemný, šetrný k pokožce.                                                                       
Rychleschnoucí, savé a kompaktní ručníky jsou, vyrobeny z mikrovlákna (příze získané z extrémně tenkých vláken z trojúhelníkovým průřezem a porézní strukturou). Zvětšený povrch vláken absorbuje více tekutin vhodná i jako sportovní rychleschnoucí ručník. Jeden ručník stačí pro rychlé a důkladné osušení celého těla. Mikrovlákno rychle schne, lze jej složit na malou velikost a je mnohem lehčí než bavlněné ručníky se srovnatelným povrchem, což je důvod, proč jsou ideální pro každodenní použití, pro cestování, k bazénu a pro další sportovní aktivity.