Vybírejte dle Vašich preferencí:

- Bio - ekologické                    - dávám přednost přírodním, ekologickým výrobkům

- Zdravotní - antialergické  - mám problém s alergiemi a proto hledám antialergické výrobky

- Cena - ekonomické             - nechci prozatím moc investovat

BIO - ekologické přikrývky a polštáře z přírodních materiálů

Dominujícím trendem u našich zákazníků je návrat k přírodním ekologickým výrobkům.

Udržitelný vývoj je výrazem touhy po zdravém životním stylu, po ekologickém přístupu k našemu životnímu prostředí. Čím dál více nás chce udržet svět pro další generace v co nejlepším stavu, aby na naši éru nevzpomínaly jako na dobu kdy došlo k zamoření planety.

Dlouhodobým používáním tradičních přírodních materiálů po generace jsme zkušenější, přírodní materiály TOP produkty .

Pro milovníky přírodních materiálů máme připraveny přikrývky z peří a ovčí vlny.

Oba dva materiály mají celou řadu zdraví prospěšných vlastností, které oceníte nejen sami pro sebe, ale také pro vaše nejmenší.

Péřové přikrývky a polštáře jsou dokonale vzdušné, lehoučké a velice snadno se dokáží přizpůsobit vašemu tělu. Jsou určeny pro pohodlné spaní během celého roku. V zimních měsících vás příjemně zahřejí a  naopak  v  letních  měsících příjemně ventilují.

Přikrývky z peří jsou  k dostání se třemi druhy výplně , péřovou,   poloprachovou  a  prachovou.

Pro maximální  pohodlí nabízíme  také  péřové polštáře. Na péřovém polštáři a zachumlaní do péřové peřiny budete spát jako šípková Růženka a zaručeně se vám nebude chtít vylézt z postele.

Přikrývky a polštáře z ovčí vlny mají vynikající termoregulační schopnosti. Snadno odvedou vlhkost z těla a zamezí tak přehřívání organismu či jeho prochladnutí. Umožňují předcházet vzniku alergií, jelikož je v nich obsažen lanolin, který chrání před bakteriemi a mikroorganismy. I k peřinám z ovčí vlny nabízíme příjemné polštáře z ovčí vlny, které si zamilujete.

Antialergické, zdravotní přikrývky a polštáře

antialergické produkty z naší kolekce nezaostávají ve svých vlastnostech za přírodními, jejich kladem je možnost jejich častějšího, jednoduššího čištění praním v běžné pračce.

Máme v základu dva výrobky odlišující se povrchovým materiálem - jeho složením.

U výrobku MEDICAL je jako potah použitá tkanina směs bavlny a polyesteru a je u něj možnost praní při teplotě 90 stupňů Celsia.

U výrobku SCHON se jedná o potah z velmi jemné mikrofáze, což zvyšuje jeho luxusní ráz. Možnost praní je na 60 stupňů Celsia.

U obou základních výrobků je třeba poznamenat, že při doporučených teplotách praní dojde k plnohodnotnému vyčištění jak od prachových částic,

tak i zárodků roztočů, taktéž jsou účinně odstraněny veškeré houbové zárodky (i při 60°C).

Ekonomicky výhodné přikrývky a polštáře

Pokud je z jakéhokoli důvodu hlavním rozhodovacím faktorem ekonomické hledisko, Vězte, že u všech výrobků dbáme na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Tudíž i volba ovlivněná cenou je volba, která splňuje veškeré užitné a zdravotní požadavky kladené na tohoto druhu výrobky, příkladem jsou přikrývky a polštáře SENSUAL.

Taktéž výhodnou cenu najdete u SADY PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE.

Související článek:  Jak teplou přikrývku si vybrat?

                                Jaký rozměr si zvolit?