V této kategorii naleznete velmi kvalitní dětská prostěradla do postýlky, která jsou z příjemného froté materiálů a opatřená gumou pro snadné převlékání a dobrou přilnavost k matraci. Vybírat můžete hned z několika barev, podle toho, jestli převlékáte postel chlapečka či děvčátka. Naše napínací prostěradla pro miminko jsou nepropustná a chrání mimo jiné proti vlhku, roztočům a bakteriím. Vybírat můžete z dětských velikostí 60 x 120 cm nebo 70 x 140 cm.

V této kategorii také můžete nalézt matracové nepropustné chrániče, jejichž výhodou je snadná údržba neboť se mohou vyvářet až na 95°C. Horní vrstva matracového chrániče je z froté materiálu a spodní vrstvu tvoří PVC fólie, která pomáhá udržovat hygienu matrace.

Jak prostěradla, tak i matrace můžete zakoupit nejen ve velikostech do dětské postýlky, ale také do postelí, kde ulehají senioři nebo lidé upoutaní na lůžko. Velikosti prostěradel do postele dospělého jsou následující: 90 x 200 cm, 90 x 220 cm na jednolůžko nebo 180 x 200 cm na manželskou postel.

Prohlédněte si také naši nabídku dětského povlečení na peřinky, ve kterých se vaše děťátko bude cítit jako v bavlnce.