Péřové přikrývky jsou dokonale vzdušné, lehoučké a dokáží se přizpůsobit vašemu tělu. V zimních měsících vás příjemně zahřejí a naopak v letních měsících odvádějí teplo svou prodyšností. Ekologické přikrývky z peří jsou k dostání se třemi druhy výplně: prachové peří - nejjemnější luxusní pečlivě vytříděná frakce, peří jako takové osvědčí se i kvůli ceně a pružnosti peří, ale obsahuje vyšší množství stonků, a pak je mix obou druhů  poloprachové peří pro maximální poměr "cena/výkon". K těmto výrobkům nodmyslitelně patří polštáře.

Přikrývky z ovčí vlny mají vynikající termoregulační schopnosti. Dodře odvádějí vlhkost od těla a zamezí tak přehřívání organismu či jeho prochladnutí. Umožňují předcházet vzniku alergií, jelikož je v nich obsažen lanolin, který chrání před bakteriemi a mikroorganismy. I k přikrývkám z ovčí vlny nabízíme polštáře z ovčí vlny.

Popis: Luxusní přikrývka z prachového peří GOLD . Jemný potah bílé barvy je na okrajích ukončen zlatým saténovým lemem , který zdůrazňuje kvalitu a eleganci přikrývky GOLD. Přikrývka je vyplněna tím nejjemnějším husím peřím a to prachovým pěřím . …

Kód produktu: P00145

Výrobce: Tissot