Ložní povlečení nabízíme v mnoha dezénech a materiálových variantách, aby si každý přišel na své. Kvalitní spánek podpoří vhodně zvolené prostěradlo, matrace, ale také povlečení, které má velký význam i na emocionální a psychické rozpoložení.

Saténové povlečení patří k nejluxusnějšímu ložnímu prádlu, které zkrášlí ložnici a dodá ji šmrnc. Vyniká zejména pro svůj moderní vzhled oblíbený u mnoha lidí a přizpůsobivému materiálu, který umí zahřát i ochladit.

Bavlněné a krepové povlečení vyrobeného ze 100% prvotřídní bavlny se postará o Vaše pohodlí během celé noci. Flanelové povlečení je vhodné pro chladnější večery, dokáže zahřát a udržet teplo i v těch největších mrazech.

Povlečení z mikrovláknaanti-alergické účinky, dlouhou životnost a příjemný materiál, který dobře poslouží svému účelu při všech chvílích. Pro nejvyšší bezpečnost doporučujeme zakoupit antialergické polštářky, přikrývky a prostěradlo z mikrovlákna. Ložní prádlo nabízíme v klasických, francouzských rozměrech i prodloužených délkách. V nabídce naleznete také dětské povlečení pro naše nejmenší, které se postará o citlivou pokožku vašeho dítěte. Ke všem povlečením nabízíme napínací prostěradla z froté, Jersey materiálu a nebo hypoalergenního mikrovlákna. 

Přečtěte si pár tipů, jak vybrat vhodné povlečení.