4S00158/2a

601 Kč s DPH

Zboží na objednávku

ks
Antialergické polštáře BAMBOO mají díky podílu bambusového vlákna v potaho-vé látce několikeré přednosti.
Jsou to zejména až 4x vyšší savost než běžná bavl-na, vysoká odolnost proti bakteriím a schopnost neutralizovat zápach.
Praní polštá-řů BAMBOO je na 60°C.
Výplň polštářů tvoří kuličky z dutého vlákna, které si za-chovávají svou objemovou stálost a zajišťují dlouhodobou nadýchanost polštářů.
Potah polštářů je prošívaný.

Polštáře s přívlastkem ZIP jsou v bočním švu opatřeny krátkým zipem, díky které-mu lze měnit objem výplně dle individuální potřeby zákazníka. Kuličky lze jednodu-še z polštáře jak ubrat, tak i přidat.

Polštáře s přívlastkem PLUS mají pratelný snímatelný potah a kuličková výplň je uložena v uzavřeném vaku z netkané textilie. Před praním vak s výplní jednoduše vyjmete z povlaku polštáře a není tak nutné prát celý polštář včetně výplně. Tímto se prodlužuje životnost polštáře.

Polštáře jsou balené v dárkové PVC tašce se zipovým uzávěrem.
Více >>
Antialergické polštáře BAMBOO mají díky podílu bambusového vlákna v potaho-vé látce několikeré přednosti. Jsou to zejména až 4x vyšší savost než běžná bavl-na, vysoká odolnost proti bakteriím a schopnost neutralizovat zápach. Praní polštá-řů BAMBOO je na 60°C. Výplň polštářů tvoří kuličky z dutého vlákna, které si za-chovávají svou objemovou stálost a zajišťují dlouhodobou nadýchanost polštářů. Potah polštářů je prošívaný. Polštáře s přívlastkem ZIP jsou v bočním švu opatřeny krátkým zipem, díky které-mu lze měnit objem výplně dle individuální potřeby zákazníka. Kuličky lze jednodu-še z polštáře jak ubrat, tak i přidat. Polštáře s přívlastkem PLUS mají pratelný snímatelný potah a kuličková výplň je uložena v uzavřeném vaku z netkané textilie. Před praním vak s výplní jednoduše vyjmete z povlaku polštáře a není tak nutné prát celý polštář včetně výplně. Tímto se prodlužuje životnost polštáře. Polštáře jsou balené v dárkové PVC tašce se zipovým uzávěrem.
Rozměr Polštáře
80x80
Gramáž Polštáře
1000g
Kontaktujte nás!