Tvrdá vrchní matrace - Kokos


Cena
od 1 925 Kč

Kód produktu
P00084

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Tvrdá vrchní matrace Kokos s kokosým vláknem patří k podložkám, které zpevňují původní povrch matrace. Rozměr 90x200cm, 80x200cm a další. Potah je prošívaný, bílé barvy s gumami pro rychlé uchycení. Více

Vrchní matrace neboli topper s kokosovým vláknem patří k podložkám zpevňujícím původní povrch matrace. Jsou doporučovány hlavně osobám preferujícím tvrdší povrch matrace.

Topper navíc ochraňuje základní matraci, díky tomu prodlužuje její životnost.

Tvrdá vrchní matrace zpevní a vyrovná povrch opotřebované matrace, likviduje nerovnost mezi dělenými matracemi.

Potah vrchní matrace je ušitý z materiálu velmi dobré kvality s prošitím. V rozích jsou našité gumy, které spolehlivě udržují přistýlku v její poloze.

Je opatřena zipovým uzávěrem pro možnost praní potahu.

Matrace je vyrobena v souladu s přísnou mezinárodně uznávanou normou pro kvalitu textilních materiálů Öko-Tex Standard 100.

Výška 5cm.

Potah matrace:

Tencell - Antialergický potah obsahující přírodní celulózová vlákna, materiál nedráždí pokožku působí preventivně proti rozvoji roztočů a bakterií. Povlak výjimečné termoregulační schopnosti. Praní na 40°C.

Aloe Vera - Antialergický potah je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Vlákna jsou nasycena přírodním extraktem rostliny ALOE, který se s úspěchem používá taky v kosmetice k ošetření pokožky rukou. Dává pokožce elastičnost a zlepšuje prokrvení.Praní na 40°C.

Anti Allergic Premium - Antialergický potah Premium je úplně zbaven jakýchkoli přírodních alergenů rostlinného i živočišného původu. Gramáž 200g/m2,praní na 40°C.