KOKOS Vrchní matrace 5cm - přistýlka zvyšující tuhost

Cena
od 1 925 Kč

Kód produktu
P00084

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Renovační přistýlka s kokosovou rohoží patří k podložkám, které zpevňují původní povrch matrace. Jsou doporučovány osobám preferujícím tvrdší povrch matrace. Více

Renovační přistýlka neboli vrchní matrace s kokosovou rohoží patří k podložkám zpevňujícím původní povrch matrace. Jsou doporučovány hlavně osobám preferujícím tvrdší povrch matrace. Přistýlka navíc ochraňuje základní matraci, díky tomu prodlužužje její životnost. Renovační přistýlka vyrovná povrch opotřebované matrace, likviduje nerovnost mezi jednotlivými dělenými matracemi. Potah přistýlky je ušitý z materiálu velmi dobré kvality. V rzích josu našité gumy, které spolehlivě udržují přistýlku v její poloze. Je opatřena zipovým uzávěrem pro možnost praní potahu. Matrace je vyrobena v souladu s přísnou mezinárodně uznávanou normou pro kvalitu textilních materiálů Öko-Tex Standard 100. Výška 5cm.

Potah matrace:

Tencell - Antialergický potah obsahující přírodní celulózová vlákna, materiál nedráždí pokožku působí preventivně proti rozvoji roztočů a bakterií. Povlak výjimečné termoregulační schopnosti. Praní na 40°C.

Aloe Vera - Antialergický potah je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Vlákna jsou nasycena přírodním extraktem rostliny ALOE, který se s úspěchem používá taky v kosmetice k ošetření pokožky rukou. Dává pokožce elastičnost a zlepšuje prokrvení.Praní na 40°C.

Anti Allergic Premium - Antialergický potah Premium je úplně zbaven jakýchkoli přírodních alergenů rostlinného i živočišného původu. Gramáž 200g/m2,praní na 40°C.