Vrchní matrace z elastické pěny - Elastic


Cena
od 1 700 Kč

Kód produktu
P00090

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Vrchní matrace (topper) z vysoce elastické/studené pěny je podložka změkčující povrch matrace. Rozměr 90x200cm, 80x200cm a dalších. Zaručuje podstatné zlepšení přizpůsobení tvaru těla. Více

Vrchní matrace (topper) z vysoce elastické pěny (známé taktéž jako kaltschaum, studená pěna) patří k podložkám změkčujícím původní povrch matrace.

Použití tohoto výborného materiálu zaručuje podstatné zlepšení přizpůsobení podloží tvaru těla.

Topper navíc ochraňuje základní matraci, díky tomu prodlužuje její životnost.

Vrchní matrace vyrovná povrch opotřebované matrace, likviduje nerovnosti mezi jednotlivými dělenými matracemi.

Povlak je ušitý z materiálu velmi dobré kvality, prošívaný. V rozích má našité gumy pro snadné přichycení a udrží tak topper spolehlivě na místě. Optařena je zipovým uzávěrem díky němu je možnost praní potahu.

Matrace je vyrobena s vouladu s přísnou mezinárodně uznávanou normou pro kvalitu textilíních materiálů Öko-Tex Standard 100.

Potah matrace:

Tencell - Antialergický potah obsahující přírodní celulózová vlákna, materiál nedráždí pokožku působí preventivně proti rozvoji roztočů a bakterií. Povlak výjimečné termoregulační schopnosti. Praní na 40°C.

Aloe Vera - Antialergický potah je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Vlákna jsou nasycena přírodním extraktem rostliny ALOE, který se s úspěchem používá taky v kosmetice k ošetření pokožky rukou. Dává pokožce elastičnost a zlepšuje prokrvení.Praní na 40°C.

Anti Allergic Premium - Antialergický potah Premium je úplně zbaven jakýchkoli přírodních alergenů rostlinného i živočišného původu. Gramáž 200g/m2,praní na 40°C.