4S03001

1 499 Kč s DPH

Skladem

3 ks

ks
Anatomický polštář 72/42/12 SMART conv
Anatomický polštář SMART CONV je vyrocen z tzv. SMART LATEX pěny.
Je to inovativní propojení předností dvou nejlepších surovin, využívaných pro výrobu polštářů a matrací z latexu a termoelastické pěny.
SMART LATEX se vyrábí v průběhu jednohotechnologického procesu bez jakýchkoli spojů a lepení.
Dovoluje to využit kladné vlastnosti termoelastické pěny i latexu.
Tento materiál reaguje ve dvou etapách: - má vlastnosti LATEXU tzn. je více elastický a pružný
- má vlastnosti TERMOELASTICKÉ PĚNY, která se pod vlivem váhy a teploty těla modeluje do jeho tvaru a je mu ideální oporou.
Pěna tedy poskytuje optimální oporu krční páteři a šíjovým svalům - má antialergické vlastnosti.
Po odtížení se vrací do svého původního stavu.
Polštář je opatřen snímatelným potahem, který zvyšuje hygienický standart.

Složení: 100% SMART LATEX visco pěna.
Více >>
Anatomický polštář SMART CONV je vyrocen z tzv. SMART LATEX pěny. Je to inovativní propojení předností dvou nejlepších surovin, využívaných pro výrobu polštářů a matrací z latexu a termoelastické pěny. SMART LATEX se vyrábí v průběhu jednohotechnologického procesu bez jakýchkoli spojů a lepení. Dovoluje to využit kladné vlastnosti termoelastické pěny i latexu. Tento materiál reaguje ve dvou etapách: - má vlastnosti LATEXU tzn. je více elastický a pružný - má vlastnosti TERMOELASTICKÉ PĚNY, která se pod vlivem váhy a teploty těla modeluje do jeho tvaru a je mu ideální oporou. Pěna tedy poskytuje optimální oporu krční páteři a šíjovým svalům - má antialergické vlastnosti. Po odtížení se vrací do svého původního stavu. Polštář je opatřen snímatelným potahem, který zvyšuje hygienický standart. Složení: 100% SMART LATEX visco pěna.
Kontaktujte nás!