4S00331

1 349 Kč s DPH

Skladem Dobírkou odesíláme v den doručení objednávky, pokud objednávka dorazí do dvanácti hodin. U platby předem ihned po připsání platby na náš účet

1 ks

ks
Anatomický polštář 60/40/11 ACTIV conv
Anatomický polštář ACTIC Conv z LATEX pěny, neboli studené pěny,která se vlivem tlaku a teploty vašeho těla uvolní, změkne a přizpůsobí se Vašemu ležícímu tělu.
Tato léty prověřená pěna pro výrobu těch nejlepších matrací a polštářů zaručuje výborné vlastnosti po celou dobu užívaní.
Po odtížení se vrací do svého původního stavu.
Pěna poskytuje optimální oporu krční páteři a šíjovým svalům.
Polštář je opatřen snímatelným potahem, který zvyšuje hygienický standart.

Polštář má klasický convexní tvar umožňující hlubší ponoření hlavy.

Složení: 100% latexová pěna.
Více >>
Anatomický polštář ACTIC Conv z LATEX pěny, neboli studené pěny,která se vlivem tlaku a teploty vašeho těla uvolní, změkne a přizpůsobí se Vašemu ležícímu tělu. Tato léty prověřená pěna pro výrobu těch nejlepších matrací a polštářů zaručuje výborné vlastnosti po celou dobu užívaní. Po odtížení se vrací do svého původního stavu. Pěna poskytuje optimální oporu krční páteři a šíjovým svalům. Polštář je opatřen snímatelným potahem, který zvyšuje hygienický standart. Polštář má klasický convexní tvar umožňující hlubší ponoření hlavy. Složení: 100% latexová pěna.
Komentáře

Olga uongova

Prosím sháním polštář který je opravdu nejměkčí byť z latexu nebo paměťová pěna ale musí být opravdu hodně měkký poradíte mě některý na spaní děkuji moc

Další
Kontaktujte nás!