Vyberte vhodné antialergické lůžkoviny pro sebe a své dítě!

8. 11. 2016

 antialergické lůžkoviny

   

Rodiče dětí, u kterých se projevují alergické potíže mají velké  starosti. Můžeme je shrnout do jedné tématu: co udělat, abychom omezili, nebo co nejdokonaleji eliminovali činitele způsobující tyto reakce?

Jedním ze základních dilemat je výběr vhodného prostředí pro spánek: matrace, přikrývka, polštář.

Co je hlavním alergenem v posteli?

V blízkém okolí alergika má být minimální množství alergizujících substancí. I když tyto mohou být různé, jsou často spojené s prachem a vlhkostí. Například roztoči, houbové alergeny. Právě tyto mikroorganismy pro sebe nalézají  dobré životní prostředí v klasických postelích a vyvolávají alergické reakce. Antialergické lůžkoviny – přikrývky a polštáře, prostěradla a matrace vytvářejí prostředí, které silně omezuje jejich rozvoj a omezují jejich průnik do svého vnitřku.

Toto vybavení taktéž nesmí měnit své vlastnosti ani po mnohonásobném praní při minimální teplotě 60°C - SCHON. Mějme ale na paměti, že roztoče nemůžeme na 100% eliminovat  a nejúčinnějším způsobem jejich odstranění je vhodná údržba postele častým praním při minimální teplotě 60°C.

Antialergické přikrývky a polštáře

Jsou vyrobeny z vláken, které znemožňují vývin houbových kultur,  nutných k tomu, aby se roztoči byli schopni živit mrtvou odlupující se kůží. Chybějící výskyt fungicidů –houbových kultur způsobuje to, že nedochází k rozkladu kožních pozůstatků a roztoči způsobující alergií hynou. Jak jsem již zdůraznil  výše, nesmíme zapomínat na praní. Některé druhy antialergického ložního prádla lze prát i na vyvářku - MEDICAL.       

 Pokud chceme mít úspěch v tomto souboji je vodné pořídit i antialergické povlaky na matrace. Nabízíme vhodnou variantu: náhradní potah na matraci! Tento nám dovolí častěji a bez čekání na uschnutí vyměnit i obal matraci.
A rady k volbě co se týká tepelných vlastností  zda si pořídit letní, normál, termo, duo, nebo čtyři roční období někdy příště.

 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Aktuality

Kinetický písek 23. 10. 2017


Kinetický písek

Kinetický písek (Magic Sand)

 

Novinka v našem sortimentu. Zaměřili jsme se na kreativní hračky,

které pomáhíjí vývoji motoriky a pohybové koordinace  dětí. Kinetický písek je kmota svými vlastnostmi podobná mokrému písku, na rozdíl od písku se drží pohromadě a ani po delší době navysychá, neztrácí svoje výborné vlastnosti. Je možno jej tvarovat ve formičkách i různými nástroji vyřezávat nové tvary z utvořené hroudy. Kinetický písek je dodáván v praktickém obalu - kyblíku s víkem, do kterého je možno veškeré komponenty po ukončení zábavy uschovat.


MAGICKÁ PĚNA (magic foam) 23. 10. 2017


MAGICKÁ PĚNA (magic foam)

.MAGICKÁ PĚNA (magic foam)

Další pecka z naší kolekce - pěna je materiál, který umožňuje kterativní zábavu s barevnou hmotou, ta po vymodelování a vysušení zachovává svůj tvar. Takto si lze vyrobit vlastní hračku, magnetek na lednici, či polepit průzné předměty (tužka, sklenička ...). Je velmi vhodná pro procvičení jemné motoriky.


PLYŠOVÝ RÁJ !! 20. 3. 2017


PLYŠOVÝ RÁJ !!

Nově v našem sortimentu plyšový ráj!

Plyšáci všech možných podob a různých velikostí z velmi kvalitního, jemného plyše se všemi potřebnými atesty pro používání dětmi ZDRAVÍ NEZÁVADÉ


SCHON SET DUO 21. 9. 2016


SCHON SET DUO

Vnaší kolekci exceluje antialergický set přikrývka a polštář SCHON SET DUO. Polštář je prošívaný s otvorem na zip pro doplnění - ubrání kuličkové silikonizované náplně náplně. Přikrývka je vyrobena speciálním způsobem ze dvou vrstev oddělených od sebe distanční vložkou pro zvyšení telelné izolace - hřejivosti - při zachování lehkosti a vzdušnosti. Výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou, hebkostí vzdušností ... SCHON SET DUO.

https://www.4sleep.cz/set-schon-duo-polstar-70-90-1000g-zip-prikryvka-135-200-2x420g/


vrchní matrace - renovační přistýlka 16. 9. 2016


vrchní matrace - renovační přistýlka

To je řešení, které hledáte :  levně, rychle, jednoduše promění vaši starou na novou
měkčí, nebo tužší.

https://www.4sleep.cz/vrchni-matrace/


Kontakt

Simona Samcová

obchod Zavinac 4sleep Tecka cz
Simona Samcová
 
602 797 988
558 329 400

Renata Maroszová

4sleep Zavinac 4sleep Tecka cz
Renata Maroszová
 
724 538 008
558 329 400

Speciální přáníNejprodávanější zboží