LOŽNICE

Zde pro vás střádáme vše potřebné, abyste se ve své ložnici cítili pohodlně a příjemně. Protože v zde většinu času trávíme spánkem, najdete v naší nabídce antialergické polštáře z dutého vlákna, zdravotní matrace i povlečení v mnoha materiálových variantách jako je satén, flanel či mikrovlákno. To ale zdaleka není vše. Záclony a závěsy v ložnici také hrají velkou roli. Mnozí z nás mají rádi při odpočinku tmu a soukromí.

Nabídka je široká a ceny velmi příznivé. Staňte se také našimi spokojenými zákazníky a vybavte svou domácnost kvalitními produkty od 4sleep.
Seřadit
12310203043další »
12310203043další »


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Aktuality

PLYŠOVÝ RÁJ !! 20. 3. 2017


PLYŠOVÝ RÁJ !!

Nově v našem sortimentu plyšový ráj!

Plyšáci všech možných podob a různých velikostí z velmi kvalitního, jemného plyše se všemi potřebnými atesty pro používání dětmi ZDRAVÍ NEZÁVADÉ


gold 23. 9. 2016


gold

Luxusní   přikrývka   z  prachového  peří                              GOLD
Jemný bavlněný potah bílé barvy je na okrajích ukončen zlatým saténovým lemem který zdůrazňuje kvalitu a eleganci přikrývky GOLD. Přikrývka GOLD je vyplněna tím nejjemnějším husím prachovým peřím. Jedná se o 100% přírodní a ekologický výrobek, o nejtradičnější známou výplň ložních výrobků. Přírodní prachové peří je lehké, pružné a navzdory všeobecnému názoru vhodné pro každé roční období. Přikrývka z prachového peří je lehčí, nadýchanější od té naplněné peřím. Přikrývka dokonale izoluje teplo a současně odvádí vlhkost, ohřívá tělo, a v létě mu nedovolí se přehřát. Struktura prachového peří umožňuje pohodlnou polohu těla a hlavy při spánku. Speciální způsob šití s distančními vložkami zabraňuje vzniku míst, kde je peří jenom tenká vrstva – tepelných mostů. Toto vše řadí přikrývku GOLD k nejluxusnějším produktům tohoto druhu na našem trhu.

Jak připravujeme péřovou náplň?

Našim cílem je docílit 100% sterility peří a prachového peří. V první řadě probíhá třídění. Oddělíme větší pírka od menších. V případě prachového peří oddělíme prachové peří od peří. Následně je příští náplň praná ve vodní lázni. Následuje čištění a oddělení frakcí, které jsou nevhodné pro použití v náplni našich přikrývek a polštářů. Dalším krokem je sušení při vysoké teplotě až 120 °C. Díky těmto operacím je výplň sterilní a prachové peří se načechrá a získává výjimečnou pružnost. Poslední etapou  je odprašování. Speciální technologií mechanicky odstraníme případné prachové částice. Výsledkem je ta nejčistší výplň, nejvyšší možné kvality přírodní výplně našich výrobků.

 Výrobek má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100


 

 


vrchní matrace - renovační přistýlka 16. 9. 2016


vrchní matrace - renovační přistýlka

To je řešení, které hledáte :  levně, rychle, jednoduše promění vaši starou na novou
měkčí, nebo tužší.

https://www.4sleep.cz/vrchni-matrace/


Kontakt

Simona Samcová

obchod Zavinac 4sleep Tecka cz
Simona Samcová
 
602 797 988
558 329 400

Renata Maroszová

4sleep Zavinac 4sleep Tecka cz
Renata Maroszová
 
724 538 008
558 329 400

Speciální přáníNejprodávanější zboží