Jaké závěsy vybrat do obýváku a jaké do ložnice?

Závěsy do bytu, kanceláře i společenských prostor

Jsou užitečné nejen jako dekorace, doladění interiéru a velmi praktický prvek. Závěsy nám zkrášlí vnitřní prostory a zároveň slouží jako částečné nebo úplné zatemnění. Navíc zatemňovací závěsy izolují teplo a chlad a tlumí hluk a zvuky zvenčí.

Akustické vlastnosti závěsů oceníte ihned po jejich instalaci.

Okamžitě poznáte, že mluvené slovo i reprodukovaná hudba jsou příjemnější. Zmizí dunivé echo.

Dekorační závěsy do obýváku, dětského pokoje

Obývací pokoj a neposledně dětský pokoj  slouží mimo jiné jako reprezentační místnosti. Tam vedete návštěvy. Milé a útulné prostředí dotvoříte závěsy. Pokud nemáte potřebu zatemnění použijte lehčí nebo částečně průhledné závěsy - záclony. Použitím světlých tónů závěsů a spíše drobných nenápadných vzorů opticky zvětšíte prostor. Naopak tmavší závěs a výrazný větší dezén závěsu vám dovolí zútulnit i větší prostor - zdánlivě jej zmenší.

Zatemňovácí závěsy do obýváku i do ložnice

Závěsové látky do obýváku zatemňovací Blackout jsou speciální třívrstvé tkaniny, které mají uvnitř dvou pohledových vrstev jednu neprůhlednou vrstvu. Jsou to látky vyšší gramáže, které vám dokonale zatemní obývací pokoj či ložnici. Vzhledme k jejich luxusnímu vzhedu je lze použít v jejémkoli reprezentačním prostoru. Balckout umíme potisknout.

black out zatemňovací závěs

Nejenom do ložnice a do obýváku jsou vhodné zatemňovací závěsy, ty použijete i do dětského pokoje a každé jiné místnosti, kterou potřebujete zatemnit částečně, nebo úplně. Nesporným dalším benefitem zatemňovacích závěsů je jejich estetická role. Nejpopulárnějším druhem materiálu na zatemňovací závěsy je tkanina Blackout.

Dalším benefitem použití speciální látky blackout na závěsy je její schopnost pohlcovat odrazy zvuku, tím se místnost akusticky vylepší.

Odhlučnění místnosti vhodnými závěsy

Závěsy jsou taktéž velmi často používány  jako zvuková optimalizace místnosti . Akustické závěsy vám zaručí lepší akustické vlastnosti a zároveň zatemnění místnosti. Akustika pokoje se rapidně změní k lepšímu. Přestanete vnímat ozvěnu a duté zvuky akustických rezonančních odrazů. I hlasitý hovor nebo hudba budou příjemnější.

Potahové čalounické látky

Potahové látky se samozřejmě dají použít jako dekorace pro zkrášlení interiéru. Hlavním posláním potahových látek je jejich zátěžová funkce na sedacím nábytku: židle, lavice, sedačky, polštáře ... Naše čalounické látky samozejmě vyhovují vysokým nárokům na odolnost proti oděru, žmolkování a jsou stálobarevné!

Příkladem potahové látky na křeslo, kuchyňskou lavici je klasický vzled látky Artemis , ta se hodí do každého interiéru.

 

Pravou kůži nahradí ekokůže neboli umělá kůže, koženka Eternity. Ta nebyla získána ze zvířat! Svými vlastnostmi vzhledem a omakem plně nahradí pravou kůži.

umělá kůže koženkaumělá kůže koženkaumělá kůže koženka

Potahová čalounická látka Jungle se sametovou úpravou pro příjemný povrh. Velurový povrch je velmi příjemný, mazlivý na dotek. To chcete mít!

potahová látka sametová

Vhodnou volbou potahové látky doladíte svůj interiér. Potahová látka může mít strukturu hrubě tkanou jako Fashion. 

potahová látka na opravy židlípotahová látka na lavice

Suedine je potahová látka nižší ceny avšak dostačující gramáže a vlastnosti jako oděr a nešpinivost jsou samozřejmostí

potahová látka na židlečalounická potahová látka na sedačkupotahová látka mikroplyš

Naše nabídka moderních látek zahrnuje čalounické potahové a dekorační látky. Nabídka potahových látek obsahuje látky o hladkém povrchu, strukturované a také umělé kůže, které plně nahradí pravou kůži získávanou ze zvířat. Dekorační látky a  záclony to jsou klasické dekoračky a záclony i moderní voály a potisknuté závěsy. Taktéž nabízíme zatemňovací závěsy do ložnice, či obýváku typu Blackout.

Po dohodě jsme schopni potisknout dekoračky, ubrusové látky i voály použitím transférového tisku. Zajímá Vás to?   Volejte, pište!    Rádi to s váma probereme!