Jak vybrat vrchní matraci (topper)?

Chcete rychle, levně, prakticky a snadno vylepšit svou stávající matraci?

Skvělou volbou je pořídit si naše vrchní renovační matrace.topper-vrchni-matrace-pristylka      Vrchní matrace z paměťové pěny

Máte rádi měkkou podložku při spánku a vaše matrace je příliš tvrdá? Vyberte si z našich změkčujících vrchních matrací.

Vrchní matrace z líné pěny MEMORY je velmi kvalitní. Paměťová (líná) pěna o výšce 5 cm má schopnosti zmírňovat tlak podložky, snižuje tlak kolem boků a krku, má pozitivní vliv na krevní oběh. Používá se v nemocnicích při léčbě pacientů upoutaných na lůžko. Její tvrdost se mění v závislosti na teplotě.

Vrchní matrace z líné pěny RELAX  její paměťová pěna se speciální strukturou o tloušťce 2,5 cm, vytváří výbornou oporu pro celou páteř a svaly, zaručuje zdravý spánek a odpočinek. Při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. Obě jsou skvělou volbou i pro alergiky. 

topper-přistylka-zdravotni- matrace-4sleep      Topper, tvrdá vrchní matrace

Chcete, aby vaše matrace byla tvrdší? To vyřeší naše vytvrzující vrchní matrace.

Tvrdá vrchní matrace KOKOS díky přírodnímu kokosu a PUR pěně je dostatečně tuhá a pevná. Díky této přistýlce docílíte toho, že povrch stávající matrace bude tvrdší a zároveň pohodlný. V kokosové vyztužující vrstvě správně cirkuluje vzduch a přistýlka výborně absorbuje vlhkost. Kokos je 100% ekologická surovina, má antialergické vlastnosti, dokonale brání vývoji roztočů.

Tvrdá vrchní matrace COCO je kokosová rohož v kvalitním povlaku. Díky své přírodní struktuře jsou její kokosová vlákna vzdušná ale zároveň odolná vůči vlhkosti, nezpůsobují alergické reakce, ani nedráždí dýchací cesty. Přistýlka je vhodná pro zpevnění měkké matrace. Omezuje rozvoj bakterií, hub, plísní a roztočů.   

                   Topper na matraci

Topper na matraci ELASTIC je levná, pružná a univerzální vyrovnávací podložka vyráběná z elastické pěny o tloušťce 5 cm. Přistýlka je antialergická a vytváří maximální pohodlí. Vrchní matrace z polyuretanové neboli PUR pěny je tvarově stálá, pevná a má dobré ortopedické vlastnosti. Pěna je vyráběná ve střední tuhosti H3, tím je vrchní matrace tužší a trvanlivější a zvyšuje komfort spánku. 

K čemu slouží vrchní matrace, topper?

 Vrchní matrace nebo také topper, slouží jako horní vrstva matrace pro vylepšení postele. Přistýlka se umisťuje na současnou matraci. Slouží pro lepší a komfortnější spánek, představuje snadný způsob, jak rychle vylepšit vlastnosti vaší stávající matrace. Plní také ochrannou funkci, neboť eliminuje opotřebení a znečištění vaší matrace.

Topper se přizpůsobí tvaru lidského těla a minimalizuje zdravotní problémy páteře. Je komfortní, má ortopedické vlastnosti, vytváří maximální pohodlí a oporu. Je vzdušná, snadno se udržuje v čistotě proto je skvělou volbou pro alergiky. Zdravotní podložka je snadno skladovatelná a mnohostranně využitelná. Lze ji snadno srolovat pro skladování a přepravu, použít pro vylepšení postele, gauče i nouzové spaní. Můžete si jí vzít na cesty …

Čabraka je levná varianta dosažení kvalitního spánku doma i venku. Účinek se dostaví ihned po rozložení přistýlky na původní matraci. 

Z jakého materiálu jsou vrchní matrace?

- z paměťové pěny (líné pěny)

- z PUR pěny (polyuretan)

- z přírodní kokosové podložky

Nejlepší vrchní matrace z paměťové (líné) pěny

Paměťová pěna, je vysoce kvalitní pěna, která se používá jak do matrací tak i na vrchní matrace. Díky schopnosti zmírňovat tlak gravitačních sil se paměťová pěna začala používat při léčbě pacientů upoutaných na lůžko. Vyjímečné vlastnosti této pěny, vedly k tomu, že se rychle rozšířila do celého světa. Dnes je používána jako materiál přispívající ke zkvalitnění spánku. Její tvrdost se mění v závislosti na teplotě. To znamená, že při kontaktu s tělesným teplem měkne. Je skvělou volbou pro alergiky, snižuje tlak kolem boků a krku, má pozitivní vliv na krevní oběh. 

Vrchní matrace (topper) z PUR pěny

Vrchní matrace z polyuretanové nebo-li PUR pěny jsou tvarově stálé, pružné a pevné. PUR pěna je vyráběná v několika tuhostech, podle kterých se dále rozděluje na různé typy, obecně se udává, že čím vyšší číslo tuhosti, tím je vrchní matrace tužší a trvanlivější a zvyšuje komfort spánku. Naše vrchní matrace jsou vyráběny z té nejlepší pěny na trhu HR37, přistýlka je pružná flexibilní, je antialergická a vytváří maximální pohodlí a oporu. 

Tvrdá vrchní matrace z přírodní kokosové podložky

Máte-li příliš měkkou matraci a přáli byste si tvrdší? K tomu Vám dopomůže naše vrchní matrace, čabraka z kokosové vrstvy, která je díky přírodnímu kokosu dostatečně tuhá a pevná, díky ní docílíte, že povrch vaší stávající matrace bude tvrdší, správně cirkuluje vzduch a dobře absorbuje pot. Je to 100% ekologická surovina, má antialergické vlastnosti, dokonale chrání před vývojem roztočů a mikroorganismů. Dopřejte si kvalitní spánek.

Čabraka neboli vrchní matrace je nejrychlejší a relativně levný způsob, jak docílit zvýšení kvality všech fází spánku.