Technikou sublimačního potisku textilií umíme natisknout na dekorační látky, blackout, potahové čalounické látky... vybraný dezén z naší kolekce. Dále umíme vytisknout jedinečný návrh, který si vytvoříte sami. Lze natisknout i vaší fotografii. 

Proč sublimační tisk?

- dovoluje nám použití neomezeného množství barev.

- i velmi jemné vzory mají ostré hrany a přechody.

- výsledné barvy tisku jsou čisté, mají hloubku a ostrost.

- potisk je trvanlivý, odolává povětrnostním vlivům.

- snese praní, čištění.

- má univerzální použití

Výjimečných vlastností sublimačního tisku docílíme ve dvou etepách.

Prvně se zhotoví tisk dezénu na transférový papír, pak vlivem tlaku a teploty barvy mění svůj stav z pevného přímo na plynný (sublimace) a okamžitě hloubkově penetrují mikrostrukturu vláken. Výsledný dezén je nejenom přenesen na povrch podkladové textilie, ale ta je trvale do hloubky prosycená barvou. Díky použití této technologie jsou vytištěné vzory věrné, živých barev a stálobarevné. Ani místa s tmavším odstínem jesou poznat na omak.

EKOLOGIE  transférový - sublimační tisk silně omezuje negativní vliv tisku textilií na životní prostředí, který je nezanedbatelný u klasických postupů. V žádné fázi realizace potisku látek naší technologií se nepoužívá, neznečišťuje voda. Technologie není původcem výskytu kodlivých plynů. Ve srovnání s klasickými postupy je tento proces tisku látek vysoce ekologický.

Další informace připravujeme spojte se s námi, děkujeme.        KONTAKT NA NÁS