Problémy s krční páteří

Fyziologický polštář ze zdravotní termoplastické líné pěny!

Praskání v kostech se v určitém věku objeví, jako následek převážně sedící, nebo i stojící polohy při práci. Možnou příčinou může být i málo pohybu. Namísto užívání tabletek, mastí proti bolestem dbejte na zvýšení dávek pohybu a správnou polohu při spánku. Pomůže speciálně tvarovaný fyziologický polštář ze zdravotní termoplastické líné pěny. Stejně důležitá je speciálně vyvinutá a testovaná zdravotní matrace. Jak si vybrat matraci?

Komu jsou určeny fyziologické polštáře?

Ergonomický polštář je vyvíjen pro všechny ty, kteří pociťují bolesti krční páteře a svalové napětí v oblasti krční a ramenní. Používání fyziologického polštáře se taktéž doporučuje osobám majícím problémy s krevním oběhem. Zdravotní tvarované polštáře FYZIO jsou vyráběny ve dvou tuhostních variantách líné pěny: středně tuhá - MEDIUM a měkká – SOFT. Vytvoří dokonalou oporu tím, že se ideálně přizpůsobí tvaru hlavy a šíje. Pěnový polštář zajistí ideální oporu při spánku a správné rozložení síly opory.

anatomický polštář 4sleep

Jak působí termoplastický polštář?

Fyziologický polštář napomáhá uvolnění a relaxaci celého těla. Speciálně naprojektovaný tvar, prohlubeň a zoubkování umožňuje udržet správnou polohu páteře při spánku a odpočinku. Pěna ze které je vyroben polštář je termoplastická a paměťová. Reaguje na teplotu těla a „zapamatovává“ si tvar a polohu hlavy a krku. Pokud zvolíte termoelastický polštář projeví se jeho kladný vliv na vaši pohodu v krátké době!

Povlak je vyroben z kvalitního úpletu z bio bavlny. Bavlněný povlak je velmi příjemný, výborně odvádí vlhkost a chrání pěnovou část polštáře před poškozením. Je možno si pořídit náhradní povlaky i v jiných barvách, nejenom bílé. Povlak polštáře po sundání z můžete prát na 60°C v klasické pračce.

CHCI koupit náhradní povlak.

anatomický polštář 4sleep

Bolesti zad jdou vlastně ruku v ruce s výše uvedenými potížemi.