Exkluzivní výrobek GOLD?

Prémiové výrobky z prachového peří GOLD, SILVER, WHITE

Už podle názvů těchto výrobků si můžete určit stupnici kvality těchto produktů z prachového peří. V tomto odstavci popisuji proč vynaložit více finančních prostředků na koupi těchto lůžkovin.

Klasické výrobky z prachového peří

Pro výrobu klasických výrobků z prachového peří používáme tradiční sypkoviny a kvalitní prachové husí peří. Jsou to výrobky tradiční kvality běžně používané našimi dlouhodobě spokojenými zákazníky.

Výhody těchto výrobků jsou dostupná cenová úroveň, dlouhá životnost, tradiční kvalita husího prachového peří a možnost použití klasické osvěčené sypkoviny ve více barvách dle vašeho výběru. Použití těchto kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost a pohodlí spánku. Kladné vlastnosti přikrývek a polštářů z prachového peří jako lehkost, vzdušnost, perfektní odvod vlhkosti, nadýchanost podpoříte jejich správnou údržbou.

Základem je každodenní protřepávání jak polštáře, tak i přikrývky.  Po noci strávené v posteli je vhodné nezastílat jí hned, ale dát lůžkovinám i matracím možnost odvětrání, zbavení se vlhkosti. Těmito postupy ještě prodloužíte životnost vašeho místa pro spaní. Zároveň doporučujeme pravidelný interval profesionálního čištění péřové náplně a při této příležitosti i výměnu sypkoviny. I  část alergiků při vhodné údržbě spacího místa může používat péřové výrobky.

Podle čeho si vyberu polštář, přikrývku?