LOŽNICE

Zde pro vás střádáme vše potřebné, abyste se ve své ložnici cítili pohodlně a příjemně. Protože v zde většinu času trávíme spánkem, najdete v naší nabídce antialergické polštáře z dutého vlákna, zdravotní matrace i povlečení v mnoha materiálových variantách jako je satén, flanel či mikrovlákno. To ale zdaleka není vše. Záclony a závěsy v ložnici také hrají velkou roli. Mnozí z nás mají rádi při odpočinku tmu a soukromí.

Nabídka je široká a ceny velmi příznivé. Staňte se také našimi spokojenými zákazníky a vybavte svou domácnost kvalitními produkty od 4sleep.
Seřadit
12310203044další »
12310203044další »


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Aktuality

PLYŠOVÝ RÁJ !! 20. 3. 2017


PLYŠOVÝ RÁJ !!

Nově v našem sortimentu plyšový ráj!

Plyšáci všech možných podob a různých velikostí z velmi kvalitního, jemného plyše se všemi potřebnými atesty pro používání dětmi ZDRAVÍ NEZÁVADÉ


gold 23. 9. 2016


gold

Luxusní   přikrývka   z  prachového  peří                              GOLD
Jemný bavlněný potah bílé barvy je na okrajích ukončen zlatým saténovým lemem který zdůrazňuje kvalitu a eleganci přikrývky GOLD. Přikrývka GOLD je vyplněna tím nejjemnějším husím prachovým peřím. Jedná se o 100% přírodní a ekologický výrobek, o nejtradičnější známou výplň ložních výrobků. Přírodní prachové peří je lehké, pružné a navzdory všeobecnému názoru vhodné pro každé roční období. Přikrývka z prachového peří je lehčí, nadýchanější od té naplněné peřím. Přikrývka dokonale izoluje teplo a současně odvádí vlhkost, ohřívá tělo, a v létě mu nedovolí se přehřát. Struktura prachového peří umožňuje pohodlnou polohu těla a hlavy při spánku. Speciální způsob šití s distančními vložkami zabraňuje vzniku míst, kde je peří jenom tenká vrstva – tepelných mostů. Toto vše řadí přikrývku GOLD k nejluxusnějším produktům tohoto druhu na našem trhu.

Jak připravujeme péřovou náplň?

Našim cílem je docílit 100% sterility peří a prachového peří. V první řadě probíhá třídění. Oddělíme větší pírka od menších. V případě prachového peří oddělíme prachové peří od peří. Následně je příští náplň praná ve vodní lázni. Následuje čištění a oddělení frakcí, které jsou nevhodné pro použití v náplni našich přikrývek a polštářů. Dalším krokem je sušení při vysoké teplotě až 120 °C. Díky těmto operacím je výplň sterilní a prachové peří se načechrá a získává výjimečnou pružnost. Poslední etapou  je odprašování. Speciální technologií mechanicky odstraníme případné prachové částice. Výsledkem je ta nejčistší výplň, nejvyšší možné kvality přírodní výplně našich výrobků.

 Výrobek má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100


 

 


SCHON SET DUO 21. 9. 2016


SCHON SET DUO

Vnaší kolekci exceluje antialergický set přikrývka a polštář SCHON SET DUO. Polštář je prošívaný s otvorem na zip pro doplnění - ubrání kuličkové silikonizované náplně náplně. Přikrývka je vyrobena speciálním způsobem ze dvou vrstev oddělených od sebe distanční vložkou pro zvyšení telelné izolace - hřejivosti - při zachování lehkosti a vzdušnosti. Výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou, hebkostí vzdušností ... SCHON SET DUO.

https://www.4sleep.cz/set-schon-duo-polstar-70-90-1000g-zip-prikryvka-135-200-2x420g/


vrchní matrace - renovační přistýlka 16. 9. 2016


vrchní matrace - renovační přistýlka

To je řešení, které hledáte :  levně, rychle, jednoduše promění vaši starou na novou
měkčí, nebo tužší.

https://www.4sleep.cz/vrchni-matrace/


Deky ALTRO 1. 5. 2014


Deky ALTRO

Náš beniamínek - deka ALTRO - deka jinak.

ALTRO COLLEZIONE, deka vyrobena modení technologií žakardového tkaní ze španělských přízí je nabízená v kolekci obsahující čtyřiadvacet módních barev. Tyto jsou vždy spojené dvě do jedné deky a tak umožňují útulné zasazení do každého interiéru.

Jsou opatřeny třásněmi které podtrhují vyjímečnost kolekce ALTRO. Druhou variantou je obnitkování v líbivém stylu připomínajícím ručně háčkovaný okraj.

Teplé a současně lehké a měkké deky ALTRO COLLEZIONE si velmi rychle oblíbite

https://www.4sleep.cz/deky-altro/


Kontakt

Simona Samcová

obchod Zavinac 4sleep Tecka cz
Simona Samcová
 
602 797 988
558 329 400

Renata Maroszová

4sleep Zavinac 4sleep Tecka cz
Renata Maroszová
 
724 538 008
558 329 400

Speciální přáníNejprodávanější zboží