Antialergické sady

Antialergické sety jsou vhodné zejména pro alergiky, neboť jejich výplní je duté vlákno. V polštářích jsou to tzv. polyesterové kuličky AMBALL, které jsou lehké, měkké a díky zipu na obalu je možné náplň regulovat podle Vašich potřeb. Polštář se postará nejen o klidný, ale také velice pohodlný spánek neboť kuličky se přizpůsobí Vaší krční páteři.

Přikrývky jsou sešity ze dvou látek a vrstvy rouna z dutého vlákna HOLLOW. Pokrývka je vhodná pro ty, kteří upřednostňují méně teplé přikrytí. Díky dutému vláknu je přikrývka lehká, měkká a oblíbí si ji každý uživatel.

Polštáře a přikrývky v setech nabízíme v různých rozměrech, gramáži a v několika provedeních potahových látek. Všechny antialergické sety z dutého vlákna jsou zárukou zdravého spánku a regenerace organismu.

Sety jsou cenově výhodné, zejména řada NIAGARA, set SUPER je vhodný do zátěžových interiérů jako jsou hotely, penziony atp.

Alergikům můžeme doporučit také povlečení z mikrovlákna a prostěradlo z mikrovlákna, která budou s antialergickými přikrývkami a polštáři dohromady tvořit dokonalý komplet.