Antialergické sety jsou vhodné zejména pro alergiky, neboť jejich výplní je duté vlákno. V polštářích jsou to tzv. polyesterové kuličky AMBALL, které jsou lehké, měkké a díky zipu na obalu je možné náplň regulovat podle Vašich potřeb. Polštář se postará nejen o klidný, ale také velice pohodlný spánek neboť kuličky se přizpůsobí Vaší krční páteři.

Přikrývky jsou sešity ze dvou látek a vrstvy rouna z dutého vlákna HOLLOW. Pokrývka je vhodná pro ty, kteří upřednostňují méně teplé přikrytí. Díky dutému vláknu je přikrývka lehká, měkká a oblíbí si ji každý uživatel.

Polštáře a přikrývky v setech nabízíme v různých rozměrech, gramáži a v několika provedeních potahových látek. Všechny antialergické sety z dutého vlákna jsou zárukou zdravého spánku a regenerace organismu.

Sety jsou cenově výhodné, zejména řada NIAGARA, set SUPER je vhodný do zátěžových interiérů jako jsou hotely, penziony atp.

Alergikům můžeme doporučit také povlečení z mikrovlákna a prostěradlo z mikrovlákna, která budou s antialergickými přikrývkami a polštáři dohromady tvořit dokonalý komplet.

SET MEDICAL - 70/90 1000g ZIP + 135/200 1000g

Zboží na objednávku
1 506 Kč

Popis: Antialergický set Medical je vhodný zejména pro alergiky, neboť jeho výplní je duté vlákno.

Kód produktu: 4AM0415

Výrobce: 4sleep s.r.o.